Dla dzieci

Pokoje gościnne "Mila" w Kątach Rybackich to idealne miejsce na wypoczynek z dziećmi w każdym wieku. Jesteśmy przyjaźnie nastawieni do rodzin przyjeżdżającymi z dziećmi.

Aby zapewnić dzieciom i rodzicom komfortowy i spokojny wypoczynek oferujemy szereg udogodnień dostosowanych do potrzeb najmłodszych. W trosce o komfort i bezpieczeństwo zadbaliśmy o odpowiednie wyposażenie i zabezpieczenie pokoi.

Dzieci do lat dwóch mają możliwość bezpłatnego pobytu w łóżeczku turystycznym w pokoju rodziców. Przy rezerwacji należy zaznaczyć iż planowany jest pobyt z dzieckiem do lat dwóch aby uniknąć dodatkowych opłat. Dysponujemy dwoma łóżeczkami turystycznymi, które udostępniamy po wcześniejszej informacji. Istnieje również możliwość przybycia z własnym łóżeczkiem.

Dzieci do lat czterech mają możliwość na życzenie klienta spać w jednym łóżku z rodzicami. Dziecko obowiązuje w tym przypadku opłata 20 zł za dobę. Przy rezerwacji należy zaznaczyć iż planowany jest pobyt z dzieckiem do lat czterech nocującym na jednym łóżku z rodzicami.